Kontakt

Kontakt

Biuro Śmigiel, ul. Lipowa 31

Łukasz Grześkowiak
Łukasz Grześkowiak
Prezes Zarządu

tel. 609 594 998
l.grzeskowiak@eurohorizon.pl

Patryk Franek
Patryk Franek
Dyrektor biura Śmigiel, Koordynator grup producentów rolnych, Doradca rolniczy

tel. 798 669 116
p.franek@eurohorizon.pl

Jolanta Kamieniarz
Jolanta Kamieniarz
Ekspert ds. rozliczeń, Opiekun grup producentów rolnych

tel. 798 668 573
j.kamieniarz@eurohorizon.pl

Agnieszka Jamry
Agnieszka Jamry
Ekspert działań inwestycyjnych i środowiskowych

tel. 603637313
a.jamry@eurohorizon.pl

Angelika Krauze
Angelika Krauze
Doradca ds. rozliczeń, Ekspert systemu identyfikacji i rejestracji zwierząt

tel. 510 117 249
a.krauze@eurohorizon.pl

Konrad Szkudlarczyk
Konrad Szkudlarczyk
Doradca działań inwestycyjnych, Opiekun grup producentów rolnych

tel. 510 117 229
k.szkudlarczyk@eurohorizon.pl

Jakub Grześkowiak
Jakub Grześkowiak
Konsultacje prawne

j.grzeskowiak@eurohorizon.pl 

Biuro Śmigiel, Plac Wojska Polskiego 11

Bernadeta Szklarska
Bernadeta Szklarska
Główna księgowa

tel. 798 667 310
b.szklarska@eurohorizon.pl 

Roksana Duszyńska
Roksana Duszyńska
Samodzielna księgowa

tel. 510 118 216
r.duszynska@eurohorizon.pl 

Dominika Wojdowska
Dominika Wojdowska
Samodzielna księgowa

tel. 510 118 216
d.wojdowska@eurohorizon.pl 

Biuro Miejska Górka, ul. Kobylińska 33a

Magdalena Duda
Magdalena Duda
Dyrektor biura Miejska Górka, Ekspert działań inwestycyjnych i środowiskowych

tel. 601 414 954
m.duda@eurohorizon.pl

Dominika Kochańska
Dominika Kochańska
Doradca działań inwestycyjnych, Opiekun grup producenckich

tel. 667 404 004
d.kochanska@eurohorizon.pl

Dariusz Grzelewski
Dariusz Grzelewski
Doradca działań inwestycyjnych i środowiskowych, Ekspert analizy gleby

tel. 607 550 748
d.grzelewski@eurohorizon.pl

 

Napisz do nas!